10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

‘Tension, debate, frikë…’, mësoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dashi

Tregohuni sa më të dashur me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe keni për ta parë që gjithçka do ju ecë mirë. Do ju bëni ballë edhe personave që prej kohësh kanë dashur t’ua shkatërrojnë marrëdhënien. Beqarët do jene të pafat në dashuri, kështu që kot sa të mundohen sepse nuk do e gjejnë shpirtin binjak. Në planin financiar do jetë Urani ai që do ndikojë pozitivisht dhe do ua përmirësoje gjendjen.

Demi

Tension, debate, frikë. Dita do jetë e keqe për të gjithë ata që janë në një lidhje dhe mezi do presin që ajo të mbarojë. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por ka mundësi që diçka e këndshme t’iu ndodhe që në orët e para të mëngjesit. Për financat nuk duhet të shqetësoheni sepse familjarët do i keni mbështetje përgjatë gjithë kohës.

Binjakët

Lidhja juaj në çift do thellohet edhe më tepër gjatë kësaj dite. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin tuaj dhe do thurni plane afatgjata. Beqarët do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, por që do ju sjellin gëzim të paimagjinueshëm. Jupiteri do sjelle fat në planin financiar. Do mund të kryeni të gjitha shpenzimet e menduara.

Gaforrja

Do i qëndroni besnik partnerit tuaj gjatë gjithë kësaj dite dhe as që do ju shkojë nëpër mend të kaloni ndonjë aventure kalimtare me dikë që në pamje është me i mirë se partneri/ja. Beqarët nuk duhet t’iu besojnë të gjithë atyre që do i joshin sepse mund të kenë problem e vështirësi. Buxheti do përmirësohet tej mase nga një trashëgimi që do merrni.

Luani

Do konfliktoheni edhe për gjera elementare me partnerin tuaj dhe nuk do jeni për asnjë moment të qetë. Beqarët do jenë të hallakatur dhe do humbasin mundësi të shkëlqyera. Po vazhduat të jeni kështu keni për të mbetur vetëm për një kohë të gjatë. Financat do kenë disa turbullira.

Virgjëresha

Tregohuni me tolerante me partnerin tuaj gjatë kësaj dite sepse në të kundërt situata do acarohet tej mase dhe zor se mund të gjeni zgjidhje. Beqarët duhet të marrin në konsideratë çdo ftesë që do ju behet dhe më pas të bëjnë përzgjedhjet. Buxheti do ketë goxha përmirësime kështu që do ndiheni më të qete.

Peshorja

Mjedisi yjor do jetë shumë i veçantë gjatë kësaj dite. Do merrni një propozim fantastik nga partneri që do ua shtoje dëshirën për të jetuar. Beqarët nuk do përfitojnë nga disa ftesa që do ju bëhen dhe do vazhdojnë të mbeten vetëm. Gjithsesi dita nuk do jetë e keqe, pasi miqtë nuk do iu lënë vetëm. Ne planin financiar do i shlyeni borxhet qe keni marrë.

Akrepi

Do jeni posesiv ju të dashuruarit dhe mund të bëni gabime të mëdha. Merrini gjerat me sa më shume qetësi pasi në të kundërt do keni probleme. Beqarët do realizojnë takime mbresëlënëse të cilat shumë shpejt do ua ndryshojnë jetën. Në planin financiar do jeni të qartë për të ardhurat që keni.

Shigjetari

Ditë e zakonshme do jetë për ata që janë në një lidhje. Në çdo moment do ndiheni mirë pranë partnerit tuaj dhe nuk do keni për çfarë të qaheni. Beqarët duhet të dalin e të njihen me persona të rinj, në mënyrë që më pas të bëjnë zgjedhjen e duhur. Financat nuk do jenë problematike për shkak të masave që keni marrë.

Bricjapi

Do jeni kurajozë ju te dashuruarit dhe do bëni të pamundurën që të gjeni një zgjidhje për problemet e mëparshme. Mund të vuani pak, do ndiheni shumë herë më mirë. Beqarët do kenë dashuri më shikim të parë dhe e ardhmja ka për t’iu ndryshuar njëherë e mirë. Buxheti do përmirësohet falë një shpërblimi që do merrni nga arritjet në punë.

Ujori

Do jeni gati të bëni çdo lloj çmendurie për ta ndryshuar rrënjësisht jetën tuaj në çift. Mund të bëni edhe sakrifica të cilat më parë as që i imagjinonit. Beqarët do dashurohen kokë e këmbë pas një personi me të cilin më parë kane ndarë të njëjtën klasë. Gjendja financiare nuk do jete e mire për shkak të faturave të shumta që do keni për të paguar.

Peshqit

Do thurni shume ëndrra ju që jeni në një lidhje dhe ka rrezik që realiteti t’iu duket shume i trishtë. Rikthehuni sa më parë me këmbë në tokë. Beqarët do i kuptojnë më mirë ndjenjat e tyre dhe nuk do i lënë me gjërat në dore të fatit. Financat nuk do jenë në gjendjen e duhur kështu që kujdes me shpenzimet.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img