13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Aktori i famshëm turk në telashe, paditet nga ish-bashkëshortja

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan u martuan në vitin 2018 por lumturia e çiftit ishte jetëshkurtër. Dyshja, të cilën kanë dhe një fëmijë, vendosën të ndaheshin vetëm 15 muaj më vonë. Edhe pse aktori dhe Feyza u divorcuan me marrëveshje, ata vazhdojnë të përballen sërish me njëri-tjetrin.

Aktan ka paraqitur së fundmi një kallëzim penal kundër ish-burrit dhe motrës së tij, Sibel Semerci duke pretenduar se ata e përgjuan duke vendosur një kamerë në shtëpinë ku ajo jetonte me djalin e saj.

Ish-bashkëshortja e aktorit turk akuzoi se e kanë kërcënuar me publikimin e fotove në media. Aktan deklaroi se ishte i shqetësuar nga monitorimi i vazhdueshëm i shtëpisë së saj dhe regjistrimi i imazheve. Aktori dhe më parë është akuzuar nga ish gruaja për dhunë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img