4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Angelina Jolie shton dyshimet për një lidhje të re, kapet mat me këngëtarin e famshëm

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dyshimet për një romancë mes Angelina Jolie dhe The Weeknd janë shtuar. Aktorja e famshme është fotografuar në një restorant bashkë me yllin e muzikës në Santa Monica të shtunën në mbrëmje.

Nëna e gjashtë fëmijëve dhe 31-vjeçari kanadez kaluan dy orë e gjysmë brenda një pjese private të restorantit luksoz. Ndërsa Jolie u sigurua të mbrërrinte në restorant veçmas nga këngëtari, ajo nuk e kishte problem të dilte me të.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja e famshme janë parë bashkë. Më 10 korrik, Jolie dhe The Weeknd u fotografuan të dy duke ndjekur të njëjtin koncert privat në Los Angeles. Kujtojmë që aktorja kërkoi divorc nga Brad Pitt në 2016.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img