10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Arilena Ara në super formë, publikon foto me bikini dhe vendos në pah linjat perfekte trupore (FOTO)

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ajo shquhet për linjat trupore e përkujdesjen e madhe që i kushton me ushtrime në palestër.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Arilena Ara, e cila admirohet për fizikun e bujshëm.

Biondja së fundmi ka shpërndarë një fotografi nga pushimet të realizuar në një nga bregdetet shqiptare.

Këngëtarja duket në top formë në një palë bikini ngjyrë portokalli e triko të shkurtër të bardhë.

Ky imazh ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe e të marrë mijëra pëlqime për një kohë të shkurtër.

Përveç kësaj, 23-vjeçarja nga Shkodra tanimë po përgatitet për albumin e ri të quajtur, “Pop Art”.

Nga ky album deri në këtë kohë solli disa këngë e bashkëpunime si: “Thirr Policinë”, “Murderer” dhe një solo “Aligator”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img