13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

FOTOT/ Brenda ditëlindjes magjike të këngëtares, Greta Koçi ‘refuzon të rritet’, mbush sërish 16 vjeç

- Advertisement -spot_imgspot_img

Mosha e këngëtares Greta Koçi për një kohë të gjatë ka qenë një ndër batutat e preferuara të publikut shqiptar, pasi për disa vite me radhë Greta thuhej se mbushte 16 vjeç.

Ditën e djeshme këngëtarja ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të, por si duket ajo ka refuzuar të rritet dhe ka zgjedhur që në tortën e saj të fikë qirinjtë me numrin 16. Në këtë ditë të shënuar ajo ka organizuar një festë të bukur familjare.

Edhe përse koha po kalon, Greta duket përsëri e bukur dhe e re, njësoj si në klipet e saj të rinisë. Vetë Greta ka zgjedhur që në Instagram të shkruaj, sapo musha 16 vjeçe.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img