13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Me dekolte të hapur dhe… Trejsi Sjedini “djeg” Instagramin me fotot e fundit (FOTO)

- Advertisement -spot_imgspot_img

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të preferuara në rrjete sociale.

Së fundmi modelja nga Elbasani ka publikuar disa foto, ku shihet mjaft në formë.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, pantallona dhe sytjena me dantellë i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit.

Në njërën nga fotografitë ajo shihet duke mbajtur gjoksin e saj me duar teksa pozon joshëse.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke u komplimentuar për bukurinë e saj.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img