10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

U ndan 5 muaj pasi u bënë prindër, Fero thumbon publikisht Arbenitën

- Advertisement -spot_imgspot_img

Çifti shumë i dashur nga publiku, Fero dhe Arbenita i dhanë fund martesës 5 muaj pasi u bënë prindër për herë të parë. Arsyeja nuk është bërë e ditur ende, por mes dyshes kanë nisur thumbimet e para.

Së fundmi, Fero ka publikuar në rrjete sociale një video të shoqëruar me këngën “I don’t f*** with u”.

Kënga, e kënduar nga Big Sean”, njihet si dedikim për ish-at, prandaj ndjekësit e kanë marrë si thumb për modelen. Mirëpo, asgjë nuk është konfirmuar ende nga dyshja dhe Arbenita nuk ka reaguar deri më tani rreth fjalëve për ndarjen.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img