10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Vetëm disa muaj pasi u njohën, çifti i njohur i showbizit martohen në fshehtësi

- Advertisement -spot_imgspot_img

Aktorja e dashur për publikun, Lena Dunham është martuar në fshehtësi me të dashurin e saj, Luis Felber.

Çifti i kanë dhënë fund beqarisë gjatë fundjavës, vetëm disa muajsh pasi janë njohur.

Sipas Daily Mail, aktorja, shkrimtarja dhe regjisorja nuk ka folur publikisht për dasmën, por burimet konfirmuan se ata lidhën kurorë.

Felber është një muzikant anglisht-peruan 32-vjeçar, i cili nuk ka nguruar të interpretojë edhe në dasmën e tyre, duke dhuruar emocione.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img