4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

I vuri zjarrin barishteve në tokë e tij, por flakët dolën nga kontrolli dhe dogjën 70 koshere bletësh të fqinjit, pranga 68-vjeçarit në Përmet

- Advertisement -spot_imgspot_img

I vuri zjarrin barishteve në tokë e tij, por flakët dolën nga kontrolli dhe dogjën 70 koshere bletësh të fqinjit, pranga 68-vjeçarit në Përmet

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img