13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

E shkuara kriminale e Aldi Ramës/ Kreu marrëdhënie seksuale më të dashurën para dy shokëve të tij, e detyroi të konsumonte kanabis

- Advertisement -spot_imgspot_img

21-vjeçari Aldi Rama, i cili vrau me armë zjarri në krye të detyrës policin Saimir Hoxha dhe më pas qëlloi veten, ka qenë një person me të shkuar kriminale. I riu ishte kallëzuar penalisht nga e e dashura, pasi ai e kishte dhunuar fizikisht.

Në një kallëzim bërë nga ish-e dashura e tij, ajo deklaronte se Aldi Rama ai kishte marrë telefonin dhe i kërkonte 50 euro që t’ja kthente. Ajo ka shkruar dhe e ka takuar të pandehurin në një parking i ka dhënë 50 euro, por 21-vjeçari nuk i ka kthyer telefonin, por i ka gjuajtur me shpulla e më pas ka marrë një taksi e bashkë me dy shokët e tij kanë shkuar në një banesë të pabanuar në Balldre të Lezhës.

Sipas policisë ato kanë kryer marrëdhënie seksuale më dëshirë, kanë pirë hashash. I pandehuri më pas ka goditur me shuplakë dhe grushte disa herë, deri sa kanë ndërhyrë shokët e tij. Më tej e reja ka deklaruar se i pandehuri e ka nxitur dhe detyruar që të konsumonte hashash, e ka kërcënuar dhe shantazhuar më pas ndërmjet fotove. Ai ka pranuar se e ka qëlluar të dashurën, për arsye se nuk i pëlqente çfarë kishte parë në telefonin e saj. Por çështja për këtë u pushuar nga gjykata dhe ai u dënua 3 muaj vetëm për vjedhje.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img