10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Motori përplas për vdekje një këmbësor në Fier

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një drejtues motori ka përplasur për vdekje një këmbësor në Fier, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut”.

Policia njofton se shtetasi Shkëlqim Kondi, 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Sakaq është shoqëruar shtetasi Shkëlqim Kondi në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

‘Sot rreth 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” shtetasi Sh. K., 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Eshtë shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit’- njofton policia.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img