10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, dalin fotot kur i thonë ‘po’ njëri-tjetrit

- Advertisement -spot_imgspot_img

Aktorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë zyrtarisht të martuar. Ashtu siç pritej, çifti ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Aktorja publikoi dy foto nga ceremonia në kishë, pak më parë.

“Kemi Zotin dëshmitar!”- ka shkruar Rudina Dembacaj në një postim në të ndarë në rrjetet sociale, teksa ka publikuar edhe fotot nga ceremonia në kishë.

Ajo ka zgjedhur një fustan të bardhë me mëngë treçerekshe dhe me një rrip të zi të trashë në mes, duke e kombinuar me vathë të mëdhenj me gurë të zinj. Flokët i ka mbajtur gjysmë të kapur me një vello.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img