13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

E papritur, trajneri italian i Kukësit konfirmon largimin, ja çfarë u ka komunikuar lojtarëve

- Advertisement -spot_imgspot_img

Rrugët e trajnerit italian Diego Longo me klubin verilindor, duket se do të ndahen këtu, pas përfundimit të javës së katërt të kampionatit.

“Panorama Sport” zbulon se trajneri Longo menjëherë pas ndeshjes, ka mbledhur lojtarët në dhomat e zhveshjes dhe iu ka komunikuar se do të largohet. Mësohet se trajneri i ka falënderuar lojtarët dhe se kjo ishte ndeshja e fundit e tij nën drejtimin e Kukësit. PANORAMASPORT

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img