4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Do të keni vështirësi në fushën e ndjenjave, horoskopi për sot

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Këtë të hënë 4 tetor do të zbuloni gjëra shumë interesante (pozitivisht) për një person ose edhe për partnerin/en tuaj, pasi do të sillet shumë mirë me ju dhe do të shihni që është i aftë për shumë bujari dhe mirëkuptim. Kjo ju bën të ndiheni shumë të sigurt dhe të harroni përleshjet e vogla ose gjestet e këqija.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Dikush ju fton në një takim, për të ngrënë ose për të ndarë një aktivitet që mund të jetë shumë i këndshëm dhe relaksues. Bëhuni të disponueshëm nga e gjithë kjo edhe nëse jeni pak në siklet sepse këta janë njerëz më të fuqishëm se ju ekonomikisht.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Dita do të jetë shumë pak e favorshme për shkak të ndikimit negativ të Hënës. Në raportet ndërpersonale, në mënyrë të veçantë ndaj kolegëve në punë ose ndaj miqve, mund të ketë re të zeza dhe mungesë dakordësie.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Do të arrini që të shmangni çdo situatë të papërshtatshme. Në punë do të sqaroni disa gjëra, por bëni kujdes që të mos e pësoni. Në fushën e ndjenjave, bëni kujdes dhe mos toleroni më shumë nga sa duhet.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ndikimi i kësaj ditë do të dhurojë një të hënë të mbushur me kënaqësi, por kujdes të mos lini mendjen. Shumë e dobishme do të jetë këshilla e një miku, lidhur me mirëqenien fizike. Ndiqni një regjim ushqimor që t’iu pastrojë organizmin.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Do të keni vështirësi në fushën e ndjenjave, në atë fazë sa që nuk do të keni dëshirë as për përkëdhelje. Këshillohet që të tregoni përkushtim ndaj njeriut të zemrës dhe prisni që momenti jo shumë i lumtur të kalojë. Venusi, nuk do të jetë shumë i favorshëm për disa ditë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Hëna në hapësirën tuaj ju jep kaq shumë forcë. Nga pikëpamja ekonomike, megjithatë, diçka është ende e gabuar. Kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime. Në dashuri, sipas horoskopit, duhet të jeni të kujdesshëm. Historitë disi kritike, në fakt, mund të pësojnë tronditje. Prandaj është më mirë të vazhdoni me kujdes, duke mbrojtur marrëdhëniet me të tjerët dhe në veçanti ato me shenjat e Shigjetarit dhe Binjakëve.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Nëse keni njerëz të moshuar pranë, do të jeni në kontakt të ngushtë me ta këtë të hënë, pasi jeni të vetëdijshëm se ata kanë nevojë për mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të organizoni ditën tuaj në mënyrë që, përveçse të keni momente shpërqendrimi, të keni edhe pak kohë të lirë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Planet tuaja familjare do të jenë ato që ju shqetësojnë më shumë ose ato në të cilat përqendroni vëmendjen tuaj. Do ta vendosni atë marrëdhënie mbi gjithçka tjetër dhe gjithashtu do t’i thoni jo planeve të tjera që disa miq mund t’ju ofrojnë. Është një zgjedhje shumë e mençur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Java e re nis me disa vështirësi. Deri të mërkurën duhet të bëni durim, nuk do të ketë shumë dyshime. Nuk mungojnë angazhimet, gjërat për të bërë janë të shumta dhe paratë janë të pakta. Ditët e ardhshme do të jenë pak të lodhshme, njëfarë tensioni do të ndihet veçanërisht në marrëdhëniet familjare.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Dëshira për të bërë gjëra të reja do të jetë shumë e fortë këtë të hënë dhe do t’i tërhiqni njerëzit përreth jush drejt një aktiviteti disi të veçantë, të cilin ata do ta vlerësojnë shumë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni mirë. Do të jetë një ditë për të mos menduar për asgjë negative.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Duhet të kujdeseni për veten pak më shumë dhe të ndaloni të hani ose të përfshiheni në aktivitete që përfshijnë konsum të tepruar fizik. Trupi juaj ka nevojë për një kohë rikuperimi, kështu që kërkoni mënyra për të udhëhequr një jetë më të rregullt dhe me ushqime sa më natyrale.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img