4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Zbulohet gazetari që i bashkohet Qeverisë Rama 3 si Zëvendësministër!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Enio Civici do emërohet zëvendësministër i Bujqësisë. Burime për Kuqezi bëjnë me dije se Civici do të emërohet ditën e nesërme, ndërkohë që nga ky post do të largohet Dhimitër Kote.

Enio Civici është djali i Adrian Civicit, doktor në shkencat ekonomike akorduar nga ENSA, Montpellier dhe doktor në ekonomi agrare. Enio Civici ishte drejtor informacioni në Radio Televizionin Scan, ndërsa Kuqezi bën me dije se nesër do marr detyrën e re.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img