14.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Në dashuri edhe këtë të martë është më mirë të shmangni çdo lloj polemike, horoskopi për sot

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri me Hënën në shenjën tuaj, kjo periudhë ju fton të bëni zgjedhje të rëndësishme sentimentale. Në punë, kapja me të gjithë duke u grindur ose mbajtja gjallë e polemikave është marrëzi dhe për më tepër, është gjëja e fundit që duhet bërë tani.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Në dashuri, situata kthehet për mirë, pasi Hëna është gati të hyjë në shenjën tuaj. Në punë Jupiteri është në dizavantazhin tuaj. Kushtojini vëmendje çështjeve ligjore.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, pauzë për reflektim për çiftet që kanë kohë së bashku, kujdes, bashkëjetesa vihet në një provë të rëndë. Në punë nuk ka nevojë të nënvlerësoni takimet dhe propozimet e reja, por jepini një shans atyre dhe vetes.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri, takimet që do të keni në këtë periudhë mund të bëhen shumë të rëndësishme dhe të evoluojnë në dashuri intensive. Në punë nuk jeni shumë të përqendruar, prandaj mos krijoni marrëdhënie me njerëz të cilëve nuk u besoni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri nëse ndjenjat tuaja kanë mbaruar, në sajë të Hënës së favorshme do të jeni në gjendje të bëni takime të reja dhe mjaft të veçanta. Në punë nuk doni të shikoni shumë përreth, vetëm përqendrohuni në një qëllim.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Në dashuri është një ditë kur doni të lini avullin me partnerin tuaj, duke rrezikuar kontraste të forta. Mendjemprehtësia juaj do të vlerësohet shumë në punë sot dhe do të merrni disa komplimente.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, këtë të martë duhet të përballeni me një debat. Bëjeni me guxim dhe, nëse është keni mundësi përpiquni ta mbyllni sa më shpejt të jetë e mundur. Në punë janë ditë pak të rënda, keni shumë gjëra për të bërë. Bëni një pushim.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri, një ditë e qartë kjo e martë 19 dhe pak emocione mund të përjetoni edhe pse prisni të merrni atë që po jepni. Në punë ditët në vijim janë interesante, diçka po zieni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri, dashuritë që lindin këtë të martë janë shumë të rëndësishme, veçanërisht për ata që kanë pasur një ndarje të kohëve të fundit. Në punë duket të jetë një periudhë interesante për ata që kanë një aktivitet të pavarur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri edhe këtë të martë është më mirë të shmangni çdo lloj polemike. Në punë këto ditë do të vuani nga njëfarë lodhjeje, por do të ndjeheni më mirë duke nisur nga e enjtja.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri pavarësisht Hënës së favorshme, Luani dhe Dashi janë shenja me të cilat mund të keni një konkurrencë të çuditshme. Në punë, ata që kanë pasur një problem ekonomik ose ligjor nuk duhet ta teprojnë por të rrinë me mend në kokë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri, një periudhë e komplikuar po vjen pas një fundjave reflektimi. Në punë Jupiteri do të kthehet në shenjë brenda pak javësh, kështu që ajo që dëshironi ta shihni të realizuar menjëherë, është shumë e vështirë të ndodhë në një kohë të shkurtër.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img