13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

FOTOT/ Facebook ndryshon emrin në Meta, ja si e ironizojnë presidentin faqet e memeve shqiptare

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ndërsa Mark Zuckerberg njoftoi ndryshimin e emrit të kompanisë Facebook, në Meta, faqet e memeve në Shqipëri “po shkrinë” talentin me batuta dhe humor, duke ironizuar presidentin Ilir Meta.

Në disa foto që kanë qarkulluar orët e fundit në internet, është zëvendësuar logoja e re e Facebook, me fotografinë e Ilir Metës.

Në një tjetër me photoshop në një tavolinë duke pirë birrë, kanë vendosur Zuckerberg dhe Metën.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img