10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

‘Mbretëreshë e modës’, Vouge artikull për Dua Lipën: Thjeshtësia e saj fliste sa një mijë fjalë

- Advertisement -spot_imgspot_img

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është gjithmonë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për këngët e saj, por edhe për thjeshtësinë që e karakterizon.

Së fundmi revista prestigjioze Vogue, pas pjesëmarrjes në British Fashion Awards 2021, i ka kushtuar një artikull Dua Lipës duke e konsideruar atë me të drejtë Mbretëresha e modës, e cila di si të krijojë pamje unike dhe mahnitëse për të tërhequr vëmendjen e publikut.

“Thjeshtësia e saj fliste sa një mijë fjalë dhe tregoi se nuk është e nevojshme të veshësh gjithmonë pamjet më të guximshme Y2K për të rënë në sy. Vetëm 26-vjeç, ajo nuk është vetëm një kameleone e vërtetë e modës, por edhe më e mençur për moshën që ka”, thuhet në artikull.

Fustani i zi, elegant nga Maximilian, i nxirrte në pah trupin e saj perfekt.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img