10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Të gjitha shenjat e horoskopit do kenë fat në dashuri këtë muaj, zbuloni çfarë thonë yjet për ju

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dashi

Jepini rëndësi të madhe një historie dashurie që mund të lindin në këtë periudhë. Ndërkohë, prisni deri të dielën në mënyrë që të merrni informacionet e nevojshme për të bërë lëvizje në punë.

Demi

Prisni deri në fundjavë sepse ndikimi i Hënës do t’ju sjellë lajme të mira në dashuri. Për punën, kjo është një periudhë e mirë sepse ju lindin ide të reja, falë të cilave mund të fitoni disa sfida.

Binjakët

Në dashuri, bëni kujdes me fjalët gjatë ditës së sotme dhe të nesërme. Ndërsa në punë sugjerohet që të jeni të kujdesshëm, sidomos në marrëdhëniet me shefat dhe kolegët.

Gaforrja

Falë ndikimit të Hënës, të gjithë çiftet që kanë qenë në tension dhe kanë pasur përplasje, mund të zgjidhin keqkuptimet mes tyre. Ndërsa në punë, kjo është një periudhë shumë e mirë për të kërkuar ndryshime që mund të jenë të rëndësishme në javët në vijim.

Luani

Kjo e premte do të jetë tepër pozitive për të shijuar disa momente me partnerin/partneren tuaj. Ndërsa në punë, është e nevojshme që të keni më shumë guxim për të realizuar projektet tuaja.

Virgjeresha

Mund të ndiheni të lodhur nga disa situata në romancën tuaj. Ndërsa në punë, mund të duhet të kryeni disa aktivitete vetë, gjë që nuk ju pëlqen aspak.

Peshorja

Gjatë këtij muaji, do të keni dyshime të forta për marrëdhënien tuaj me partnerin/partneren, por bëni kujdes me vendimet që merrni. Në punë, këmbëngulni dhe vazhdoni, sfidën mund ta fitojnë vetëm idetë më origjinale!

Akrepi

Më në fund jeni të lirë pasi Hëna nuk ka më ndikim negativ dhe do të keni një fundjavë të qetë për të shijuar dashurinë. Marsi është ende në shenjën tuaj, ju duhet të përfitoni prej tij për t’i vënë vulën projekteve tuaja.

Shigjetari

Një fjalë më shumë mund të krijojë probleme të mëdha në romancën tuaj sot, ndaj bëni mirë të mos e teproni. Në punë, nëse prisni një marrëveshje, do të mbërrijë, por jo sot. Ata që kanë përfunduar një praktikë të gjatë mund të llogarisin që viti 2022 të vijë me ndryshime.

Bricjapi

Falë ndikimit të Hënës do të keni një ditë interesante sa i përket dashurisë. Ndërsa bëhuni gati për disa probleme që duhet ti zgjidhni deri të dielën. Në punë kjo periudhë kërkon shumë energji nga ju.

Ujori

Deri në fundjavë mund të zgjidhni një shqetësim në romancën tuaj. Në punë ka shumë shqetësime për financat, ndaj duhet të shmangni shpenzimet e panevojshme.

Peshqit

Hëna është në hapësirën tuaj ndaj 48 orët e ardhshme do të keni sukses në çdo gjë, veçanërisht në dashuri. Deri në pranverën e vitit 2022, do të punoni fort që të arrini një shkallë më lartë në karrierë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img