10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Bllokohen bankomatet e Credins Bank, qytetarët nuk tërheqin dot paratë e tyre

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një episod i çuditshëm është riregjistruar ditën e sotme. Qytetarët janë ankuar se nuk tërheqin dot para nga bankomatet e bankës së njohur Credins. Vetë banka nuk ka dhënë asnjë reagim ndërkohë që qytetarët duhet të informohen për çdo gjë pasi mund të kenë nevojë urgjente për para.

Agjencia e Monitorimit Financiar është një tjetër institucion që është në gjumë dhe nuk mbron interesin e qytetarëve.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img