10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Sot nuk do të kaloni një ditë të mirë, ja çfarë thonë yjet për ju

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të premten mund të keni takime interesante. Historia e mëparshme duket se nuk është më në mendjen tuaj. Në punë mund të ketë disa keqkuptime.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Mund të jeni në tension me partnerin, por përpiquni të qëndroni të qetë. Nga ana tjetër në punë duhet të merrni masa për çdo të papritur.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të premten mund të jeni pak të nevrikosur, ndaj përpiquni të distancoheni nga njerëzit që ju acarojnë. Në punë, keni dëshirë të madhe për të ndryshuar gjithçka, nuk ndiheni të kënaqur për atë që bëni.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri, nëse keni pasur diskutime, gjithçka mund të zgjidhet. Nga ana tjetër, ata që janë në kontakt me njerëzit do të kenë një ditë të këndshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri është një periudhë e veçantë, por beqarët ndihen mjaft konfuzë. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të numëroni deri në dhjetë përpara se të flisni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Në dashuri, nëse jeni beqarë do të keni mundësi për të krijuar lidhje me një person të shenjës së Gaforres, Peshqve ose Akrepit. Në punë, do të ketë përmirësime pas disa kohësh që qëndronit në një vend.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi, por shkoni në vendet e duhura pasi mund të njihni dikë që ju tërheq. Nga ana tjetër, disa mundësi të mira po vijnë në punë, dërgoni CV-në tuaj!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri ka shumë tension të premten, yjet ju sugjerojnë të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, mos bini pre e provokimeve të panevojshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mos jeni impulsivë. Në punë, do të ndiheni të lodhur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri nëse jeni beqar, bëni një hap drejt dikujt që pëlqeni. Në punë, nga ana tjetër keni më shumë energji, shfrytëzojeni sa më shumë për të arritur objektivat.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri të premten ju karakterizon një impuls emocional. Në punë, do të arrini të tërhiqni njerëz që mund t’ju ndihmojnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri, mund të keni takime, por mos u bëni shumë selektiv! Në punë, sigurohuni që idetë tuaja të dëgjohen nga të tjerët.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img