11.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Presidenti i ri, ja emrat që kandidojnë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ilir Meta duhet të dorëzojë celesat e presidencës ne muajin Korrik, ndërsa PS duhet të zgjedhë emrin e ri! Nuk ka asgjë konkrete, por janë disa emra që flitet nga PS duke filluar me: 1. Mimi Kodhelin deputete e PS. 2. Lindita Nikolla kryetare e Kuvendit. 3. Valentina Leskaj. Dhe e fundit eshte Majlinda Bregu ish ministre ne kohën e Berishës. Emrat do te publikohen se shpejti per tu votuar, por ajo që dihet me siguri është se do të kemi një presidente grua.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img