11.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Ndahet nga jeta Ard Daullxhiu

- Advertisement -spot_imgspot_img

 Ard Daullxhiu një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka ndërruar jetë mesditën e kësaj të hëne. Report Tv mëson se Daullxhiu ka pësuar infarkt.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit, por për fat të keq nuk ka mundur që të mbijetojë.

Daullxhiu u bë i njohur pas kërkesave publike drejtuar shqiptarëve për ta ndihmuar në lidhje me banesën e tij, por edhe për të gjetur një grua.

 

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img