15.5 C
Tirana
E hënë, 16 Tetor, 2023

Redi Molla ish-drejtori i UKT, hotel në Durrës, investimi miliona euro të dyshimta

- Advertisement -spot_imgspot_img

Qytetarëve të Durrësit u ka bërë përshtypje një hotel i ri që ka njoftuar ndërtimin së shpejti m’u në mes të shëtitores së Vollgës. Hoteli që do quhet “Crowne Plaza” është njoftuar që do të jetë me 5 yje dhe është përfaqësim i një prej markave të hotelerive në botë “IHG Hotels & Resorts”.Duke qenë se në Shqipëri është bërë trend për këtë sezon veror shpallja e investitorëve strategjikë, këtë radhë i ka ardhur hoteli në pjatë të artë, as më pak e as më shumë por vetë babait të ish-drejtorit të UKT, me shef Erion Veliajn, Redi Mollës. Pyetja eshte ku i ka gjetur ish drejtori i UKT parate per te bere nje hotel me keto permasa. Marre nga JetaOshQejf

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img