17.5 C
Tirana
E mërkurë, 25 Tetor, 2023

Largimi nga Top Channel, zbulohet në cilën media do të shkojë Sokol Balla, ja paga e majme

- Advertisement -spot_imgspot_img

Sokol Balla nuk është më në Top Channel dhe largimi i tij erdhi pas përplasjes së fortë me pronaren Vjollca Hoxha. 

Kuqezi, përmes burimeve të pakonfirmuara, ka mësuar se Balla do shkojë në Report Tv, ku do të nisë një emision të ri ndësa shumë shpejt mund të marrë dhe rolin e drejtorit të informacionit. 

Flitet se paga e tij do të shkoj në rrogë 22 ml leke në muaj, fakt që shkaktuar shumë pakënaqësi brenda vetë Report TV ku priten edhe largime.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img