13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Fitore me tritol! Motoja e kandidates së Berishës Adriana Kalaja për Tiranën!

- Advertisement -spot_imgspot_img

E ftuar në emisionin Çim Peka live, Adriana Kalaja kandidate e rithemelimit, tha se motoja e saj në primare për të qenë kandidate për bashkinë Tiranë, do të jetë fitore me tritol. Pra do të shkatërrojë kullat në Tiranë që janë ne shklje. Kalaja tha: Pas Luftës së Dytë Botërore janë shkatërruar të gjitha veprat monumet kulture dhe janë rindërtuar të gjitha nga e para. Ta dëgjojnë të gjithë ata që kanë ndërtuar me lejen e Erion Veliajt, nëse qytetarët e Tiranës më votojnë do të vihet tritoli dhe të gjithë dëmet financiare do t’i kalojnë të parit Veliajt dhe gjithë zyrarëve të tjerë që kanë firmosur shembjen e identitetit të Tiranës.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img