4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Fotolajm/ Kush është kryeministri me këpucët e grisura në Samit?

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një moment i pazakontë është regjistruar në Samit.

Fotogafi Armand Babani ka shkrepur një moment pikant nga Samiti. Janë këpucët e një lideri Europian.  Bëhet fjalë për këpucën e kryeministrit holandez Mark Rutte.

“Është Mark Rutte. Është dhe shaka në Europë, që holandezët janë edhe pak kurnac”, tha Babani, në një prononcim për Report Tv.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img