10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

VIDEO: Tensione në nisje të protestës, Berisha qëllohet me grusht në fytyrë

- Advertisement -spot_imgspot_img

Sali Berisha është qëlluar me grusht nga një i ri.

Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ishte një person, pjesë e turmës së protestuesve që ishin grumbulluar në bulevard, ai që ka qëlluar Berishën.

Në momentin që Berisha është qëlluar ka rënë direkt në tokë dhe më pas kanë ndërhyrë truprojat.

Nga pamjet, Berisha dukej i gjakosur pas gjuajtjes me grusht.

Më pas, shoqëruesit e Berishës kanë masakruar me grushta e shkelma personin që goditi Berishën.

Klikoni këtu për videon:

https://fb.watch/hfpwYeSEvC/?mibextid=v7YzmG

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img