13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Biznesmeni shqiptar i deklaruar gay, ja si duket së fundmi!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Biznesmeni Elton Ilirjani, prej kohësh ka deklaruar se është gay, kohët e fundit ai është shpërngulur dhe jeton ne Nju Jork në ShBA. Ndërsa poston shumë video dhe foto provokuese. Fotoja e fundit është kjo ku Ilirjani biznesmeni me origjinë nga Tepelena ka dalë edhe me veshje ekstravagante femërore duke provokuar ndjeshëm publikun.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img