10.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Gazetari shqiptar Kadilli, provokon me veshjen!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Prej disa kohësh gazetari shqiptar Kelvi Kadilli është shpërngulur në New York, ku shpesh është në shoqërinë e biznesmenit Elton Ilirjani deklaruar hapur si gay. Një nga fotot e fundit, duket edhe veshja e Kelvit mjaft provokuese. Kuqezi i uron suksese Kelvit në aventurën Amerikane dhe sa më shumë suksese.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img