24.5 C
Tirana
E premte, 6 Tetor, 2023

B52 kompania që ka pronar një mashtrues!

- Advertisement -spot_imgspot_img

B52 kompania që ka pronar një mashtrues për Shqipërinë! E kemi parë shpesh që kompania e pijeve energjike B52 bën reklama pa fund si një pije e shëndetshme. Dhe në fakt është kompani që ka dhe logo te huaj nga pas. Por në adresë të kuqezi kanë ardhur disa denoncime se pronari i saj Lavdush Tormetaj nê Shqipëri, bën aktivitete dhe mashtron njerëzit, duke mos ju dhënë pagesat. Një qytetare ka denoncuar në adresën tonë se ky pronar, përdor njerëz të tjerë për punë duke i përdorur si agjentë marketingu dhe më pas i gënjen duke mos ju dhënë paratë. Në ditët në vijim do të publikojmë fakte dhe denoncime konkrete

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img