11.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Berisha prej disa ditësh nuk del në media, është sëmurë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Prej disa ditësh lideri historik i partisë demokratike Sali Berisha është zhdukur nga daljet e tij të përditshme. Mësohet se doktori është i sëmurë me grip dhe me temperaturë, nuk dihet nëse Berisha është me grip të thjesht apo me covid 19. Por fakt është se prej disa ditësh nuk ka dalë më në media, madje mungoi dhe në 32 vjetorin e themelimit të Rilindjes Demokratike.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img