-0.5 C
Tirana
E diel, 26 Nëntor, 2023

Ministria e Shëndetësisë dhe “Big Brother” në Top Channel, 2 skandale në 24 orë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Në dukje është një diskutim banal, një shoë si Big Brother shet jetën e njerëzve dhe intimitetet e tyre më të parëndësishme. Por dje një skandal institucional dhe i Top Channel ka ndodhur, një konkurenti ish këngëtarit Luiz Ejlli i kanë bërë analizat live, dhe rezultoi shumë mirë(fatmirësisht), por problemi rrodhi më pas. Institucionet më saktësisht shëndetësia ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale dhe jo vetëm, arsyeja është e thjeshtë, një qytetari i duhen javë në mos muaj kur ka një shqetësim që të kryejë ekzaminime të hollësishme, ndërsa dje u bë me një kërkesë brënda ditës. Big Brother Albania konsumoi një skandal të madh sot, ku vetë Luiz Ejlli ka thënë se nëse do thoshte të vërtetën do ti viheshin prangat!! Ky është një skandal i madh dhe tregon se sa larg kanë shkuar disa media dhe disa gazetarë, duke kërcënuar sipas vetë Ejllit edhe konkurentët që të behen kavie për eksperimentet sociale.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img