4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Luiz Ejlli bën deklaratën e fortë për Sali Berishën!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Padyshim Luiz Ejlli është një nga banorët më të lakuar dhe më të ndjekur në Big Brother Vip 2.Ndonëse e ka shprehur disa herë brenda shtëpisë simpatinë dhe respektin që gëzon për kreun e Partisë Demokratik Sali Berisha, së fundmi ai ka bërë dhe një krahasim teksa në një bashkëbisedim me banorët e tjerë u shpreh se: ‘Politika pa Berishën është si Big Brother pa mua’.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img