10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Aksident i rëndë në Tiranë, autobuzi unazës merr para 3 makina! 6 plagosen.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Aksident i rende ne Tirane, autobuzi uanzës merr para 3 makina. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme tek zona e njohur si ‘Ura e Tajvanit’. Raportohet për 6 të plagosur që ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca ndërsa shumë qytetarë janë mbledhur aty pranë.

Nga pamjet duket qartë se automjetet kanë pësuar dëme të konsiderueshme. Aksidenti dyshohet të jetë shkaktuar nga shpejtësia e autobusit.Kjo zonë e kryeqytetit ka shumë lëvizje dhe shpesh trafiku është i rënduar, ndaj është e rrallë që të ketë aksidente të këtyre përmasave.

- Advertisement -spot_imgspot_img
SourceROCK NEWS
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img