10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Big Brother ViP, Keisi bën zgjedhjet e çudiçme!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Vëllai i Madh i dha mundësinë Keisit, si lidere shtëpie, që të ndante të gjithë banorët në çifte, pasi ata do bënin një lojë.Keisi, Lorenci dhe Gerti nuk përfshiheshin në lojë, duke qenë se kanë imunitet.Keisi vendosi që Olta dhe Kiara të qëndrojnë bashkë, Luizi me Antonetën, Qetsori me Kristin, Elvisi me Dean, Fotini me Jorin dhe Nita me Armaldon.Vëllai i Madh do dërgojë një tjetër zarf për të njoftuar se për çfarë loje bëhet fjalë. Top channel

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img