8.5 C
Tirana
E enjte, 30 Nëntor, 2023

HOROSKOPI SHENJAT QË DUHET TË KENË KUJDES!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Mund të ketë mosmarrëveshje me dikë nga shenja e Bricjapit. Dhe këto nuk janë të lehta, me kokëfortësinë e tyre.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të premten ka pak tension dashurie në ajër, por përpiquni të largoni të gjitha shqetësimet. Nga ana tjetër, ka shumë vende të reja pune që po vijnë. Bëhuni gati dhe mirëpritini me entuziazmin e duhur.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 ShtatorNë dashuri vjen një rikuperim i mirë, sidomos pasdite. Ata që synojnë të ndryshojnë punën e tyre mund ta bëjnë këtë duke ruajtur gjithmonë një qetësi të caktuar. Shikoni përreth dhe përgatituni të shfrytëzoni mundësitë e duhura.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 TetorDashuria mund të jetë në qendër të jetës tuaj deri në fund të muajit. Në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe nuk ndiheni të vlerësuar dhe vlerësuar siç duhet. Filloni të shikoni përreth.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 NëntorTë premten dita është e shkëlqyer për të përjetuar ndjenjat në maksimum falë hënës, Jupiterit të favorshëm dhe Mërkurit. Në punë kushtojini vëmendje disa pengesave të vogla por deri në fund të muajit gjithçka mund të zhbllokohet.

ShigjetariTë lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna është e favorshme në dashuri, kështu që marrëdhëniet që kanë ngecur do të mund të kenë mundësi të reja. Në punë bëni kujdes që të mos bini në rutinën e zakonshme. Ju rrezikoni të humbni cilësinë dhe dinamizmin, si dhe të bëni gabime.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 JanarTë premten ditë të reja konfliktuale në dashuri do të vijnë, por ato do të prekin vetëm çiftet që tashmë kanë përjetuar një krizë. Në punë ka diçka për të rishikuar. Mbani qetësinë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt Të premten ditët e rikuperimit në dashuri po vijnë me kulmin e emocioneve të shtunën. Një propozim i bukur vjen në punë dhe pritet shumë më gëzim.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Sa të bukur janë këta yje për dashuri. Mundësi të shkëlqyera si për ata që janë beqarë ashtu edhe për ata që janë në një lidhje prej kohësh. Nga ana financiare mos e teproni me shpenzimet.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img