4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

I gjuan? Pamje të papublikuara më parë, momenti kur Luizi acarohet me Kiarën në ‘Prime’

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një video e papublikuar më parë po qarkullon në rrjet teksa në një moment Luizi duket që e qëllon Kiarën me shuplakë në këmbë. Gjithçka ka ndodhur në një prime, ku Kiara e ka shtyrë Luizin me këpucë, ndërsa ky ia ktheu me një shuplakë, teksa duket se ishte në një moment kur po fliste seriozisht dhe nuk dëshironte që të pengohej.

Kiara ka kërkuar që këto pamje të mos transmetohej, ndërsa në dhomën e rrëfimit tha se ishte gjë koti.

“E shtyva unë me majë të këpucës që të pushojë, ai ma shtyu këmbën. Nuk më qëlloi më shtyu, sepse unë e shpova me takë te gjuri që mos fol ndërkohë që kishte plan të thoshte këtë gjënë që tha për Kristin dhe Armaldon. Një gjë kot”, deklaroi Kiara.

Moderatorja kërkoi që të mos transmetohej kjo pjesë e të mos diskutohej sikur dhunë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img