18.5 C
Tirana
E martë, 10 Tetor, 2023

Qëndra e masazheve në Tiranë, ofronte seks në këmbim të parave!

- Advertisement -spot_imgspot_img

TIRANË- 4 të reja kanë rënë në pranga ndërsa 5 të tjerë janë nën hetim për përshtatjen e një qendre masazhi në çerdhe prostitucioni në mes të qytetit të Tiranës. Pas arrestimit policia ka arritur të sekuestrojë 351.000 lekë dhe 550 euro. Mes të arrestuarave ka qenë edhe administratorja e qendrës së masazhit.

Biznesi i tyre ishte pranë shkollës ‘Petro Nini Luarasi’ në Tiranë, në rrugën “Margarita Tutulani”.Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img