10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

SPAK nuk ndalet, kapet ish punonjësi Kadastrës, bënte sekserin për tapi toke!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Një ish-punonjës i Kadastrës është arrestuar me urdhër të SPAK. Ilir Kapetani ka rënë në pranga pasi akuzohet për ryshfet.Njoftimi i plotëProkuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kryer hetime në kuadër të procedimit penal Nr. 49 të vitit 2021, për veprat penale “Korrupsionit pasiv të personave që ushtrojnë funksione publike” dhe “Korrupsionit aktiv të personave që ushtrojnë funksione publike” parashikuar nga nenet 259 dhe 244 të Kodit Penal.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img