13.5 C
Tirana
E hënë, 9 Tetor, 2023

Horoskopi, ja shenjat që do rriten në detyrë dhe ato që do kenë probleme!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të martën ju ende po përballeni me disa dalje të shumta, të cilat prej disa muajsh kanë qenë shkak për shqetësim tek disa çifte që përballen me shpenzime për shtëpinë apo të tjera. Kujdes mos i përkushtoheni shumë punës, duhet të rikuperoni energjinë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Disa momente shqetësimi janë të mundshme, Hëna disonante mund të shkaktojë lodhje, nervozizëm ose stres për shkak të kujtimit të një ngjarjeje të pakëndshme që ka ndodhur në mes të javës së kaluar.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Saturni ka filluar një tranzit të vlefshëm në këtë shenjë dhe së shpejti do t’i bashkohet Jupiteri. Përqendrimi i këtyre dy planetëve do ta bëjë qiellin më pak të mjegulluar përsa i përket ndjenjave dhe do t’u japë shtysë çifteve që i kanë rezistuar tensioneve.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të martën ju pret një ditë disi e çuditshme. Java e kaluar u karakterizua nga komplikime pune, por në orët e ardhshme do të gjeni papritur qetësi. Alternativa do të ishte të kapeni nga nervozizmi i cili bëhet joalternativë.

VirgjëreshaTë lindur më: 23 Gusht – 22 ShtatorDo keni gjithmonë nevojë për stimulim mendor. Ju duhet ta shikoni të ardhmen me besim dhe së shpejti, të paktën për sa i përket vendit të punës, do të merrni rezultatet e dëshiruara.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Gjatë orëve të ardhshme do të keni nevojë për dikë, të cilit mund t’i besoni të gjitha problemet tuaja. Nëse shikoni përreth jush, e dini gjithashtu se kujt mund t’i besoni dhe me kë të hapni zemrën tuaj.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të martën jeni duke përjetuar një moment disi konfliktual në punë. A jeni nën presion për shkak se një promovim është në rrezik? Mos u frikësoni, duhet të punoni shumë për ta arritur atë siç duhet. Mbështetuni vetëm në forcën tuaj.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji mars do t’ju duhet absolutisht të rikuperoni energjitë tuaja fizike dhe mendore. Kjo do të jetë një javë rikuperimi për të rifituar momentin e duhur në fund të muajit.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Gjatë orëve në vijim do të përjetoni situata kaotike dhe të trazuara, veçanërisht në fushën sentimentale. Ju duhet të sqaroni disa aspekte themelore të marrëdhënieve tuaja. Pavarësisht situatës së komplikuar, ju duhet domosdoshmërisht qartësi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të martën normalisht kur duhet të firmosni një marrëveshje e mendoni shumë mirë. Megjithatë, ndonjëherë ju duhet të ndiqni edhe instinktet tuaja. Në këtë periudhë këshilla është të qëndroni të durueshëm dhe të prisni momentin e duhur që do të vijë së shpejti.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 MarsNëse keni ende një histori të hapur ose çështje në pritje, shfrytëzojeni ditën e martë për t’i dhënë fund atyre. Do të thirreni domosdoshmërisht për të marrë një pozicion.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img