10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Prestige Resort i Irfan Hysenbellit konfiskohet nga policia!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Në një reagim dhe pamje të drejtëpërdrejta News 24 ka publikuar lajmin se hoteli i pronarit Prestige Resort, është konfiskuar sot. News 24 shkruan se: Ajo çfarë po ndodh aktualisht në “Prestige Resort” është një nga situatat më absurde që mund të shihni.

Përfaqësuesit e shërbimit social shtetëror, të ndihmuar nga policia, kanë hyrë me forcë në ambientet e brendshme të resortit, duke hapur derën me kaçavidë, e duke krijuar menjëherë një kordon policie.Ata kanë kërkuar që media të largohet dhe të mos transmetohet ajo çfarë po ndodh në mënyrë të paligjshme dhe pa asnjë vendim gjykate apo nga Përmbarimi.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img