17.5 C
Tirana
E shtunë, 30 Shtator, 2023

VIDEO SEXY, Olta Gixhari dhe Deal Mishel nuk përmbahen puthje në buzë te suita!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Këto pamje nuk i kishim parë deri tani në Big Brother Vip. Pak alkool më shumë dhe vajzat duket se e kanë shijuar shumë natën në suitë me njëra tjetrën.

Olta dhe Dea e hëngrën në suitë një darkë speciale dhe patën edhe momente shumë intime.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img