4.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

13 gazetarë spiunë të sigurimit të shtetit, thotë Myslim Murrizi.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike Myslim Murrizi është shprehur se ish sigurimsat e shtetit kanë poste drejtuese në polici dhe SHIK Murri ndër të tjera në cilësinë e një personi që ka aksesuar dosjet e sigurimit është shprehur se janë 13 gazetarë të mirënjohur që kanë dosje dhe janë ish-shpinë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img