13.5 C
Tirana
E hënë, 9 Tetor, 2023

Zbulohet poezia e Fahri Balliut për Sigurimin e shtetit!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ilir Demalia denoncon Fahri Balliun, ka qenë me sigurimin e shtetit, madje ka bërê edhe poezi. I ftuar në emisionin “Çim Peka Live” gazetari Fahri Balliu është shprehur se gazetarët duhet të pastrojnë figurën e tyre nga aludimet se kanë të shkuar të errët me sigurimin e shtetit.Këta nuk kanë të mbaruar. Poezi nga Fahro dhe një shkrim nga ”Zëri i Popullit”.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img