14.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Skandal, kompania Albawings lë njerëzit në tokë, Aviacioni Civil fle gjumë!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Anullohet fluturimi i Albawing nga Firence sot date 4 prill i ores 09.35. Pasi te gjithe pasagjeret , shume pleq e femije te vegjel hipen ne avion dhe u bene gati te nisen, vjen njoftim nga piloti se ka shume ere e nuk niset dot avioni.

Te gjithe zbriten nderkohe qe avionet e tjere niseshin normalisht. Pritem 1.5 ore e vetem atehere na thane se u anullua fluturimi e se nuk niseb dot sot. Na kaluan te check in dhe ata na dhane vetem 2 numra e nje email qe nuk funksionojne per te kontaktuar Albawing. Por më pas numrat nuk punojnë ndërsa Aviacioni Civil fle gjumë nuk ka bërë asnjë reagim!

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img