13.5 C
Tirana
E hënë, 9 Tetor, 2023

Ekskluzive/ Kryeministri Edi Rama qëllohet me dhe në Pogradec!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Ekskluzive/ Kryeministri Edi Rama qëllohet me dhe në Pogradec! Ja personi që e qëlloi.Pak ditë më parë kryeministri Edi Rama ishte në qarkun e Korçës ku prezantoi në ditë të ndryshme kandidatët për kryetar bashkie. Ndalesën e parë Rama e zhvilloi në Pogradec, por një episod ra në sy në momentin që po shkonte drejt vendit për të mbajtur fjalën. Në media dolën pamjet e rojeve që u hodhën drejt turmës por asgjë nuk u kuptua. Rocknews mori informacione nga policia dhe mësohet se një person që i përkiste komunitetit daefizm ose personat që nuk rriten, tentoi ta qëllonte Ramën me dhe. Ndërhyrja e rojeve të sigurisë bëri që ai të mos ë arrinte qëllimin, ndërsa ende nuk dihet arsyet.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img