27.5 C
Tirana
E martë, 10 Tetor, 2023

Super mashtruesi Florian Gjergji, që hiqej si Erjon Veliaj mori qindra mijëra euro!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Banda e tij u kap duke tentuar ti marrë 50 mijë euro biznesmenit dhe pronarit të 15 Kateshit Ramë Geci. Florian Gjergji është truri i një bande që hiqeshin si zyrtarë të lartë, duke filluar me Artan Lamen apo Niko Peleshin, ata ju shkruanin në signal një platformë që nuk përgjohet lehtë dhe ju kërkonin para kash në vlera të mëdha.

Por mesa duket biznesmeni Geci ka nuhatur se diçka nuk shkonte në kërkesën për 100 mijë euro dhe pasi negocioi për 50 mijë euro njoftoi policinë e cila zbuloi krejt grupit, por Gjergji ende nuk është arrestuar.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img