13.5 C
Tirana
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Sëmuret rëndë një tjetër këngëtare me famë botërore. Miliona bileta anullohen për koncertet e saj.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Celine Dion ikona e muzikës botërore tashmë 55-vjeçare vuan nga një sëmundje neurologjike e quajtur “Stif Person Syndrome” . Këngëtarja thotë se nuk ka fuqinë të performojë dhe insiston se nuk heq dorë nga shpresa për t’u rikthyer në skenë pasi të rifitojë sërisht fuqinë e saj.

Momentalisht, shfaqjet ne Francë, Belgjikë,Danimarkë,Poloni janë anuluar. “Është një zhgënjim I madh që na duhet te lajmërojmë per anulimin e Courage World Tour.

Më vjen shumë keq t’iu zhgënjej sërisht përsëri.Po punoj shumë fort të rifitoj fuqitë e mia por turet jan shumë të vështira edhe kur je 100% I shëndetshëm”- shton ajo.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img