10.5 C
Tirana
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Mustafa Nano lë gazetarinë shkon ambasador në Gjenevë.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryeministri Edi Rama ka filluar të zëvëndësoj disa ambasadorë të akredituar në vende të ndryshme. Mësohet se një nga emrat që po merr shumë vëmendje është Mustafa Nano që do të shkojë ambasador në Gjenevë të vend të Ilir Gjonit që shkon ambasador në NATO.

Nano është një figurë që ka qenë themelues i PD në Gramsh, por pas sherrit me Berishën u bë socialist i thekur duke mbrojtur fort Partinë Socialiste dhe Edi Ramën.

- Advertisement -spot_imgspot_img
LAJMI FUNDIT
- Your ads here -spot_img
TË NGJASHME
- Your ads here -spot_img